• 01:10 – Փետրվար-մարտ ամիսներին լուրջ հարձակում կլինի Կարապետյանի նկատմամբ 
  • 18:20 – Չինաստանը Հայաստանում կկառուցվի մեծությամբ երկրորդ դեսպանատունը 
  • 23:34 – Քրգործ՝ «Միսս Հայաստան/Miss Armenia» ապրանքային նշանների ապօրինի օգտագործման դեպքի առթիվ 
  • 19:27 – Յուրաքանչյուր նվաճում համառ աշխատանքի արդյունք է 
  • 23:32 – 10 000 հեկտար անտառ է այրվել 
  • 23:34 – Քրգործ՝ «Միսս Հայաստան/Miss Armenia» ապրանքային նշանների ապօրինի օգտագործման դեպքի առթիվ 

Կոնգրես-ՀԺԿ դաշինքի համապետական և տարածքային ամբողջական ցուցակները

Ինչպես արդեն տեղեկացրել ենք, երեկ Կոնգրես-ՀԺԿ դաշինքը հրապարակել է ԱԺ ընտրություններում իր նախընտրական ցուցակը, որը գլխավորում է ՀՀ Առաջին նախագահ Լեւոն Տեր-Պետրոսյանը: 

Դաշինքի համապետական ցուցակում 139 թեկնածու է:

Ստորեւ ներկայացնում ենք դաշինքի համապետական ցուցակն ամբողջությամբ, ինչպես նաեւ տարածքային ընտրական ցուցակներում ներառված թեկնածուներին:

1 Տեր-Պետրոսյան Լեւոն Հակոբի

2 Դեմիրճյան Ստեփան Կարենի

3 Զուրաբյան Լեւոն Արամի

4 Թադեւոսյան Զոյա Աղվանի

5 Մանուկյան Արամ Վիգենի

6 Ջհանգիրյան Գագիկ Վրեժի

7 Խաչատուրյան Վահագն Գառնիկի

8 Մելիքյան  Լիդա Լեւոնի

9 Մաթեւոսյան Դավիթ Ղեւոնդի

10 Մինասյան  Ստեփան Երվանդի

11 Գրիգորյան Գրիգորի Գրիգորիի

12 Չալաբյան Լուսինե Լյովայի

13 Հակոբյան Հակոբ Վարդանեսի

14 Մալխասյան Մյասնիկ Ժորայի

15 Աբրահամյան Սամվել  Միշայի

16 Հովհաննիսյան Նարինե Արարատի

17 Ավագյան Ավետիս Էդուարդի

18 Ավետիսյան Ռոլանդ Ավետիսի

19 Կարապետյան Վլադիմիր Վլադիմիրի

20 Յորդեկյան Սոֆյա Արամայիսի

21 Մուսինյան Արման Համլետի

22 Գեւորգյան Արեգ Ռուբենի

23 Սարգսյան Աշոտ Բագրատի

24 Մեսրոպյան Անահիտ Խաչիկի

25 Մանուկյան Աշոտ Սարգսի

26 Ոսկերչյան Գրիգոր Հարությունի

27 Բանուչյան  Արշակ Ռուբիկի

28 Վարդանյան Մերի Լյովայի

29 Մալխասյան Վարդան Անդրանիկի

30 Սարգսյան Վարուժան Հայկարամի

31 Բարեղամյան Արամ  Բաբկենի

32 Սաղաթելյան Անահիտ Հայկի

33 Թամազյան Սարգիս Վոլոդիայի

34 Հովհաննիսյան Սեդրակ Մնացականի

35 Գրիգորյան Մուրադ Հենրիկի

36 Հովհաննիսյան Ալլա Վարդանի

37 Մովսիսյան Գարիկ Սպարտակի

38 Գեւորգյան Գեւորգ Վոլոդիայի

39 Աթաբեկյան Արթուր Սարգսի

40 Կետիկյան  Արմինե Ժիրայրի

41 Գեւորգյան Գեւորգ Նուռիջանի

42 Հովհաննիսյան Վոլոդյա Աղասիկի

43 Ներսիսյան Ալբերտ Բաբկենի

44 Գեւորգյան Անի Ռուբենի

45 Զորյան Շալիկո Հմայակի

46 Ուռուսյան Փայլակ Սանդրոյի

47 Անդրեասյան Բագրատ Գառնիկի

48 Ղուկասյան Անահիտ Գեւորգի

49 Մարտիրոսյան Միքայել Երջանիկի

50 Մանուկյան Կամո Մեխակի

 

Շարունակությունն` այստեղ

 

Թիվ 1 ընտրական տարածքի տարածքային ընտրական ցուցակ

  1. Կարապետյան Վլադիմիր Վլադիմիրի -Կոնգրես
  2. Մարտիրոսյան Արմեն Աքիլեսի- Կոնգրես
  3. Հովհաննիսյան Նարինե Արարատի -Կոնգրես
  4. Հաբեթյան Կարինե Վոլոդիայի ՀԺԿ
  5. Սարգսյան Նարեկ Մասիսի  անկուսակցական

Թիվ 2 ընտրական տարածքի տարածքային ընտրական ցուցակ

  1. Մանուկյան Արամ Վիգենի- ՀԱԿ
  2. Թադեւոսյան Զոյա Աղվանի –ՀԱԿ
  3. Գրիգորյան Գրիգորի Գրիգորիի-ՀԱԿ
  4. Մուսինյան Արման Համլետի –ՀԱԿ
  5. Պասկեւիչյան Տիգրան Էդուարդի –անկուսակցական
  6. Մարտիրոսյան Միքայել Երջանիկի- ՀԱԿ
  7. Մեսրոպյան Անահիտ Խաչիկի –ՀԱԿ
  8. Դալլաքյան Լիա Սպարտակի –ՀԱԿ
  9. Կարապետյան Անուշ Լիպարիտի –ՀԱԿ
  10. Ալեքսանյան Ժասմենա Սուրենի –ՀԺԿ

Թիվ 3 ընտրական տարածքի տարածքային ընտրական ցուցակ

  1. Անդրեասյան Բագրատ Գառնիկի –ՀԱԿ
  2. Կարաբեկյան Սամվել Բորիսի –ՀԱԿ
  3. Հովհաննիսյան Վոլոդյա Աղասիկի –ՀԱԿ
  4. Հակոբյան Վարդան Սամվելի –ՀԺԿ
  5. Խոսրովյան Քաղցրիկ Իշխանի –ՀԺԿ
  6. Սարգսյան Աշոտ Բագրատի –ՀԱԿ
  7. Հակոբյան Հակոբ Վարդանեսի –ՀԱԿ
  8. Բանուչյան Արշակ Ռուբիկի –ՀԱԿ
  9. Բլեյան Հայկ Բալաբեկի –ՀԱԿ
  10. Աղեկյան Աստղիկ Լենդրուշի ՀԱԿ
  11. Պետրոսյան Լարիսա Միշայի –ՀԱԿ
  12. Դավթյան Էմմա Հակոբի –ՀժԿ

Թիվ 4 ընտրական տարածքի տարածքային ընտրական ցուցակ

  1. Զուրաբյան Լեւոն Արամի ՀԱԿ
  2. Ներսիսյան Ալբերտ Բաբկենի  ՀԱԿ
  3. Քալանթարյան Սոֆյա Արշալույսի –անկուսակցական
  4. Գմաջյան Հարություն Կարապետի –ՀԱԿ
  5. Պետրոսյան Մարինե Ալեքսանի – ՀԱԿ
  6. Գեւորգյան Արեգ Ռուբենի –ՀԱԿ
  7. Յորդեկյան Սոֆյա Արամայիսի ՀԱԿ
  8. Կետիկյան Արմինե Ժիրայրի –ՀԱԿ
  9. Չալաբյան Լուսինե Լյովայի –ՀԺԿ
  10. Հովհաննիսյան Ալլա Վարդանի – ՀԺԿ
  11. Ստեփանյան Զարինե Լյուդվիգի –անկուսակցական
  12. Մուրադյան Նարե Ռուբենի –անկուսակցական
  13. Թորոսյան Նունե Ջիմի –անկուսակցական

Թիվ 5 ընտրական տարածքի տարածքային ընտրական ցուցակ

  1. Գեւորգյան Գեւորգ Վոլոդիայի –ՀԱԿ
  2. Բեյլերյան Վարդան Համբարձումի –անկուսակցական
  3. Խանաղյան Վասիլ Պետրոսի –ՀԱԿ
  4. Քոչարյան Արտյոմ Մելսիկի –ՀԱԿ
  5. Ոսկանյան Ռոմիկ Հայկազի –ՀԱԿ
  6. Բարսեղյան Վարդան Զավենի –անկուսակցական
  7. Խանաղյան Տաթեւ Վասիլի –ՀԱԿ
  8. Մկրտչյան Ղուկաս Մաթեւոսի –անկուսակցական
  9. Զազյան Սոս Նիկողոսի –անկուսակցական
  10. Պետրոյան Թագուհի Լենդրուշի –անկուսակցական
  11. Վարդանյան Շիրակ Նիկոլի- անկուսակցական
  12. Հակոբյան Անդրանիկ Արշակի –անկուսակցական

Թիվ 6 ընտրական տարածքի տարածքային ընտրական ցուցակ

  1. Հովհաննիսյան Սեդրակ Մնացականի –ՀԱԿ
  2. Կարապետյան Տոնական Անդրանիկի –ՀԱԿ
  3. Աբրահամյան Մերուժան Վազգենի –ՀԱԿ
  4. Աբրահամյան Պողոս Շավարշի –ՀԱԿ
  5. Մանուկյան Անահիտ Սերգեյի –ՀԱԿ
  6. Շավեշյան Աշոտ Ժարեզի ՀԺԿ
  7. Հովհաննիսյան Ժաննա Շավարշի –ՀԱԿ
  8. Նավասարդյան Ստյոպա Գերասիմի –անկուսակցական
  9. Մանուչարյան Մանե Էլիզբարի –ՀԱԿ
  10. Կիրակոսյան Անահիտ Խաչիկի –ՀԱԿ

Թիվ 7 ընտրական տարածքի տարածքային ընտրական ցուցակ

  1. Մալխասյան Մյասնիկ Ժորայի –ՀԱԿ
  2. Մալխասյան Վարդան Անդրանիկի –ՀԱԿ
  3. Հակոբյան Հովհաննես Գրիգորիի –ՀԱԿ
  4. Մանվելյան Նաիրի Մելքոնի –անկուսակցական
  5. Գեւորգյան Գեւորգ Նուռիջանի –ՀԱԿ
  6. Հակոբյան Ջուլիետտա Ռազմիկի- անկուսակցական
  7. Հարությունյան Նինել Միսակի –անկուսակցական

Թիվ 8 ընտրական տարածքի տարածքային ընտրական ցուցակ

  1. Նալբանդյան Արտակ Ահարոնի –անկուսակցական
  2. Քարամյան Միքայել Անդրանիկի –ՀԺԿ
  3. Վարդանյան Մերի Լյովայի –ՀԺԿ
  4. Մանուկյան Արամ Սպարտակի –ՀԺԿ
  5. Հովհաննիսյան Մուրադ Միրզոյի –ՀԺԿ
  6. Սաղաթելյան Անահիտ Հայկի-անկուսակցական
  7. Մանուկյան Տիգրան Ռազմիկի-անկուսակցական
  8. Մանուկյան Կամո Մեխակի –ՀԺԿ

Թիվ 9 ընտրական տարածքի տարածքային ընտրական ցուցակ

  1. Թամազյան Սարգիս Վոլոդիայի- ՀԱԿ
  2. Մանուկյան Աշոտ Սարգսի –ՀԱԿ
  3. Ադամյան Կարեն Վարշամի –անկուսակցական
  4. Հարությունյան Մերուժան Ռոբերտի –ՀԱԿ
  5. Ուռուսյան Փայլակ Սանդրոյի –ՀԺԿ
  6. Պառավյան Հովիկ Հայկազի –ՀԱԿ
  7. Հովակիմյան Միսակ Սամվելի-անկուսակցական
  8. Դալլաքյան Վերոնիկա Արկադիի –անկուսակցական
  9. Քալանթարյան Սոֆյա Արշալույսի –անկուսակցական
  10. Մացակյան Կարինե Վազգենի-ՀԱԿ
  11. Մարիկյան Սարգիս Էդուարդի –ՀԱԿ

Թիվ 10 ընտրական տարածքի տարածքային ընտրական ցուցակ

  1. Բարեղամյան Արամ Բաբկենի-ՀԱԿ
  2. Ոսկերչյան Գրիգոր Հարությունի –ՀԱԿ
  3. Բեյբության Մնացական Օնիկի –ՀԱԿ
  4. Ավետիսյան Ռոլանդ Ավետիսի –ՀԺԿ
  5. Միրումյան Վիկտոր Նիկոլայի –ՀԱԿ
  6. Մարտիրոսյան Խաչիկ Ռաֆիկի –ՀԱԿ
  7. Պետրոսյան Մարինե Ալեքսանի –ՀԱԿ
  8. Պետրոսյան Շուշան Ազատի –ՀԱԿ
  9. Զուրաբյան Անուշ Գառնիկի-ՀԱԿ

Թիվ 11 ընտրական տարածքի տարածքային ընտրական ցուցակ

  1. Զորյան Շալիկո Հմայակի ՀԱԿ
  2. Գրիգորյան Մուրադ Հենրիկի –ՀԱԿ
  3. Վահրադյան Գագիկ Վելիխանի –ՀԱԿ
  4. Հարությունյան Մանուկ Արամայիսի –ՀԱԿ
  5. Ոսկանյան Ռոմիկ Հայկազի –ՀԱԿ
  6. Հակոբյան Արտյոմ Ազատի-ՀԱԿ
  7. Թոքմաջյան Վահրամ Վարդանի –անկուսակցական
  8. Ժամկոչյան Ժաննա Ալեքսանի –ՀԱԿ
  9. Ղազարյան Յուղաբեր Խաչիկի –ՀԱԿ
  10. Մաթեւոսյան Անուշ Ստյոպայի –ՀԱԿ
  11. Ալիխանյան Գեւորգ Մարտունու –ՀԱԿ
  12. Ղուկասյան Անահիտ Գեւորգի-ՀԱԿ

Թիվ 12 ընտրական տարածքի տարածքային ընտրական ցուցակ

  1. Մաթեւոսյան Դավիթ Ղեւոնդի-անկուսակցական
  2. Մովսիսյան Գարիկ Սպարտակի-ՀԺԿ
  3. Ավետյան Ավետիկ Քաջիկի –անկուսակցական
  4. Գալստյան Արտաշես Մուխսիի-անկուսակցական
  5. Մուսախանյան Արշակ Աշոտի-ՀԱԿ
  6. Ավագյան Արամ Արմենակի-ՀԺԿ
  7. Մելիքյան Լիդա Լեւոնի-ՀԱԿ
  8. Հարությունյան Գոհար Զաքարի –ՀԱԿ
  9. Գեւորգյան Անի Ռուբենի-ՀԱԿ

Թիվ 13 ընտրական տարածքի տարածքային ընտրական ցուցակ

  1. Աթաբեկյան Արթուր Սարգսի-ՀԱԿ
  2. Քոսակյան Գագիկ Արկադիի-անկուսակցական
  3. Ամյան Սերգեյ Կարապետի-անկուսակցական
  4. Ջուլհակյան Անահիտ Իշխանի-անկուսակցական
  5. Մանուչարյան Մանե Էլիզբարի-ՀԱԿ
  6. Նասիբյան Արտակ Գառնիկի-ՀԱԿ
  7. Ասատրյան Գուրգեն Աշոտի-ՀԱԿ
скачать шаблон для dle скачать бесплатно фильмы

  • Կայքում տեղ գտած մտքերն ու տեսակետները հեղինակի սեփականությունն են և կարող են չհամընկնել FMG NEWS-ի խմբագրության տեսակետների հետ:
  • Կիսվեք Ձեր ընկերների հետ
  • Դիտումների քանակ:счетчик посещений 197

    Ձեր Մեկնաբանությունը
    • Կարդում են
    • Այսօր
    • Թոփ 12
    Курсы валют ЦБ РФ09.06.2016
    USDКурс Доллара00.00000.000
    EURКурс Евро00.00000.000
    GBPКурс Фунта00.00000.000
    BYRКурс белорусского рубля00.00000.000
    UAHКурс гривны00.00000.000
    AMDКурс Армянского драма00.00000.000
    AZNКурс азербайджанского маната00.00000.000
    Սոց. ցանցեր
    • Вконтакте
    • Facebook
    • Twitter